PRIVÁTNE AKCIE A OSLAVY

Chceli by ste si rezervovať priestor na rodinnú oslavu, posedenie s priateľmi alebo pracovnú večeru? Ste u nás na tom správnom mieste.

Radi si vypočujeme Vaše predstavy a na mieru Vám pripravíme ponuku, ktorá bude vyhovovať vašim osobným chutiam a špeciálnym požiadavkám.

Naše priestory nám dovoľujú pripraviť pre vás samostatný salónik od 15 osôb v Reštaurácii, 20 až 33 osôb v Kolibe a až do 120 osôb v Pivárni.

Samozrejmosťou je podávanie slávnostného spoločného menu alebo príprava formou bufetu.

Pre požiadavky na rezerváciu vášho posedenia vyplňte tento formulár alebo nás kontaktujte telefonicky.

REŠTAURÁCIA

Kapacita od 15-22 miest s možnosťou prestierania podľa typu vašej rezervácie. Tento priestor je vhodný na rodinné oslavy, ale aj na menšie svadobné posedenia.

KOLIBA

Samostatný priestor Koliby umožňuje nerušené posedenie, kde sa môžete stretnúť so svojimi obchodnými partnermi, alebo si s rodinnou pripraviť veselé posedenie, na ktorom budú vaše deti pobehovať bez toho, aby rušili iných hostí. Priestor je tiež ideálny na uzavreté posedenia s kolegami, spolužiakmi a priateľmi. Poskytujeme možnosť parkovania.

 

Kapacita priestoru je 15-33 osôb, pri samostatných stoloch je to až 40 miest.

letná terasa

Radi by ste si spravili oslavu na letnej terase? Chcete sa schovať pred letným dáždikom, ale radi by ste posedeli vonku? Naša terasa vo dvore, kde môžete uniknúť pred ruchom z Námestia, je tým pravým miestom. 

 

Pripravíme vám jednoduché posedenie pri vínku s priateľmi, rodinnú slávnosť s krásnym prestieraním, ale sme pripravení aj na menšie svadobné posedenia pod hviezdnou oblohou.

piváreň

Naša piváreň poskytuje typické posedenie pre neformálne stretnutia s priateľmi i kolegami pri dobrom pive, pečených kolenách či rebrách, kde sa môžete nerušene zabávať do večerných hodín. Môžete u nás však spraviť aj väčšiu rodinnú oslavu, pretože náš priestor poskytujte dostatok miesta aj pre tancovanie a bufetové stoly. 

 

Deti sa môžu v priestore bezpečne pohybovať a nemusíte sa strachovať, že by rušili iných hostí. Súčasťou priestoru je dataprojektor s premietacím plátnom s HDMI pripojením a kalčeto. 

 

Kapacita miest na sedenie je od 40 do 120 osôb. Poskytujeme možnosť parkovania.

Rezervácia

Pre menšie i väčšie skupiny od 5 do 50 osôb s garanciou vysokej kvality servisu vďaka nášmu šéfkuchárovi a šikovnej profesionálnej obsluhe. Špeciálne menu s jedinečnými domácimi dezertmi, domácim pivom alebo lahodným vínom pre príjemné chvíle s priateľmi, rodinou či známymi.